logo

KONTAKT

KONTAKT

Beatus Fotografia

Beata & Łukasz Dygutowicz

Bochnia | Kraków | Polska |

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku
w godzinach od 11-17

Phone:
Łukasz +48 662 555 304
Beata   +48 667 188 688

info@beatus-fotografia.pl
dygutowicz@gmail.com
www.beatus-fotografia.pl

  KONTAKT

  OFERTA ŚLUBNA
  Zainteresowane osoby chcąc otrzymać informacje dotyczącą wolnego terminu jak i szczegółową ofertę prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego.
  (UWAGA: Nie odpowiadamy na anonimowe wiadomości, dlatego proszę o wypełnienie istotnych pól formularza) lub napisać do Nas bezpośrednio na adres:
  info@beatus-fotografia.pl lub dygutowicz@gmail.com

  Rezerwacja terminu odbywa się wyłącznie przez podpisanie umowy, dlatego jeśli zależy Wam, żebyśmy to my towarzyszyli Wam podczas tak ważnej uroczystość, to po otrzymaniu oferty nie zwlekajcie z umówieniem się na spotkanie.

  Spotkanie jest niezobowiązujące i jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do piątku do godziny 18:00 przed wcześniejszym kontaktem telefonicznym.

  Przesłanie zapytania, jak również rozpoczęcie rozmowy lub negocjacji nie jest równoznaczne z rezerwacją terminu i żadnej ze stron nie zobowiązuje do podpisania umowy. W związku z tym, z przyczyn oczywistych, w tym samym czasie mogą być prowadzone równoległe rozmowy z innymi zainteresowanymi parami w sprawie danego terminu, a w przypadku porozumienia może zostać podpisana umowa, skutkująca zajęciem terminu.