logo

KONTAKT

KONTAKT

Beatus Fotografia

Beata & Łukasz Dygutowicz

Bochnia | Kraków | Polska |

Phone:
Łukasz +48 662 555 304

info@beatus-fotografia.pl
dygutowicz@gmail.com
www.beatus-fotografia.pl
www.dygutowicz.com

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Termin sesji (wymagane)

Miejscowość sesji (wymagane)

Treść wiadomości

KONTAKT

OFERTA ŚLUBNA
Zainteresowane osoby chcąc otrzymać informacje dotyczącą wolnego terminu jak i szczegółową ofertę prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego.
(UWAGA: Nie odpowiadamy na anonimowe wiadomości, dlatego proszę o wypełnienie istotnych pól formularza) lub napisać do Nas bezpośrednio na adres:
info@beatus-fotografia.pl

Rezerwacja terminu odbywa się wyłącznie przez podpisanie umowy, dlatego jeśli zależy Wam, żebyśmy to my towarzyszyli Wam podczas tak ważnej uroczystość, to po otrzymaniu oferty nie zwlekajcie z umówieniem się na spotkanie.

Spotkanie jest niezobowiązujące i jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do piątku do godziny 19:00 przed wcześniejszym kontaktem telefonicznym.

Przesłanie zapytania, jak również rozpoczęcie rozmowy lub negocjacji nie jest równoznaczne z rezerwacją terminu i żadnej ze stron nie zobowiązuje do podpisania umowy. W związku z tym, z przyczyn oczywistych, w tym samym czasie mogą być prowadzone równoległe rozmowy z innymi zainteresowanymi parami w sprawie danego terminu, a w przypadku porozumienia może zostać podpisana umowa, skutkująca zajęciem terminu.

info-image

Beatus Fotografia

Beata & Łukasz Dygutowicz