logo

MINI SESJE ŚWIĄTECZNE

Sesje odbywać się będą od godziny 10:00 do 18:00 co godzinę.
Daty: 6-7-8-13-14 Grudnia oraz indywidualne terminy w tygodniu

W cenie sesji otrzymacie:

 • 5 wybranych ujęć w wersji cyfrowej oraz wydruk w formacie 15×23
 • Stali klienci otrzymują od nas dwa ujęcia i 2 odbitki gratis.

Cena sesji: 200 zł

Dodatkowe ujęcie: 30 zł

Miejsce: Bochnia, ul. Sienkiewicza 3

Czas sesji: 30-45 min

Płatność regulujemy w dniu sesji gotówką.

Odbiór odbitek 20.12 – Bochnia, ul. Sienkiewicza 3.

WAŻNE: rezerwując termin napiszcie imiona Rodziców i Dzieci + wiek 🙂 

Dodatkowe informację:

 • Lokalizacja: Jak trafić do nasStudio Beatus-fotografia znajduje się w budynku przy ulicy Sienkiewicza 3 w Bochni, w którym jest winda, należy wyjechać lub wyjść na 2 piętro. Po lewej jest łazienka do Waszej dyspozycji. Jeśli drzwi do studia są otwarte to wchodzicie, jeśli są zamknięte – czekacie aż skończymy poprzednią sesję 🙂
 • Jedna sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny: Rodzice + dzieci. Jeżeli chcecie, aby uczestniczyli w sesji również dziadkowie, kuzynostwo lub inne osoby należy zamówić drugą sesję (godzina po godzinie).
 • W mini sesjach świątecznych mogą wziąć również udział niemowlęta (dzieci niesiedzące samodzielnie), które pozują na rączkach u rodziców.
 • Wybierając godzinę sesji, pamiętajcie o trybie dnia Waszego dziecka. Na sesję przyprowadzamy dzieci wyspane i najedzone 🙂 natomiast Rodzice, przychodzą w dobrym humorze i z dużą dawką cierpliwości i wyrozumiałości do swoich pociech 🙂
 • Bardzo ważne: na sesję przychodzimy punktualnie – spóźnienia skutkują skróceniem czasu sesji. Na sesję przychodzimy max 5 minut przed czasem (również nie przychodzimy z dużym zapasem czasu, aby nie przeszkadzać Rodzinie umówionej przez Wami, która będzie w trakcie pozowania).
 • Jeśli chodzi o ubiór to we własnym zakresie zadbajcie, aby całą rodzinę dopasować kolorystycznie tzn. unikamy ubrań z postaciami z bajki, mocno wzorzystych lub z wielkimi napisami. Ubrania muszą być idealnie wyprasowane oraz ubrane dopiero na miejscu chwilę przed sesją (nie ma opcji „prasuj” w Photoshopie). Podczas sesji wszyscy pozują na boso (bez skarpet) lub w ozdobnych, grubych, wełnianych świątecznych skarpetach jeżeli takie posiadacie.
 • Panie przychodzą już w makijażu, nie będzie czasu umalować się w czasie sesji. Proszę o wykonanie makijażu bez rozświetlaczy.
 • Zabierzcie ze sobą koniecznie picie i jedzenie dla dzieci oraz dla maluszków pieluszkowych pampersy, ulubioną zabawkę lub piosenkę (bajkę na telefonie).
 • Pamiętajcie, bierzecie odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia sprzętu lub stylizacji, dlatego prosimy o pilnowanie i zwracanie uwagi swoim pociechom.
 • Podczas pobytu w studio prosimy o nie wykonywanie zdjęć/filmików aparatami oraz telefonami.

Po sesji (do 3-5 dni) otrzymujecie galerię ze zdjęciami z całej sesji (nieobrobione) – sami decydujecie ile zdjęć zamawiacie. Pamiętajcie, są to zdjęcia nieobrobione, nie udostępniamy ich nigdzie dalej.

Zdjęcia już finalnie obrobione – wysyłamy Wam na maila oraz gotowe wydruki 15×23 będą do odbioru przed Świętami 20.12 w naszym Studio po wcześniejszym ustaleniu godziny.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu 🙂

Do zobaczenia!
Beata i Łukasz 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.